Movies
Ratings
416
Broken EmbracesRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
Night and DayRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 2.5
A Perfect WorldRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.0
United 93Rated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Certified CopyRated ★ 4.0