Titles you rated
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 1.0
Deja VuRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0