Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SambaRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5