Movies
Ratings
336
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0