Movies
Ratings
60 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
 ApocalyptoRated ★ 4.0 ApocalyptoRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 5.0 TangledRated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 4.5 The ThievesRated ★ 4.5
 UnbowedRated ★ 4.0 UnbowedRated ★ 4.0
 The Berlin FileRated ★ 5.0 The Berlin FileRated ★ 5.0
 Late BlossomRated ★ 4.5 Late BlossomRated ★ 4.5
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
 August RushRated ★ 3.5 August RushRated ★ 3.5
- Take OffRated ★ 4.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
 SunnyRated ★ 4.5 SunnyRated ★ 4.5
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 PunchRated ★ 5.0 PunchRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 The Yellow SeaRated ★ 2.5 The Yellow SeaRated ★ 2.5
 A Beautiful MindRated ★ 4.5 A Beautiful MindRated ★ 4.5
 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5 X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5