Movies
Ratings
239
ExamRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 2.0