Movies
Ratings
91
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
Into the StormRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 0.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 2.0
LockoutRated ★ 0.5
Sister ActRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5
I, RobotRated ★ 3.0