Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0