Movies
Ratings
355
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
RockyRated ★ 3.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 0.5
UsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Guns AkimboRated ★ 3.0
Heavy TripRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0