Movies
Ratings
784
VenomRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0