Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5