Movies
Ratings
167
The CaveRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0