Movies
Ratings
490
SullyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0