Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MemoriaRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0