Movies
Ratings
34
I Am SamRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0