Titles you rated
KnowingRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0