Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Life as We Know ItRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0