Movies
Ratings
34
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 2.0
SidewallsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0