Titles you rated
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 3.0- Memories in My FrameRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
3670Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.5