Movies
Ratings
31
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5- We Make Antiques! 3Rated ★ 2.5
InvictusRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Twisted JusticeRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Devil's PathRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.0