Titles you rated
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 1.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Magnum ForceRated ★ 4.5
Dirty HarryRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
Sudden ImpactRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0