Titles you rated
The PianistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0