Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Old Man Season 2Rated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
The Old Man Season 1Rated ★ 4.0
MemoristRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 1.5
Run OnRated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.0
May It Please the CourtRated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 1.0
Mr. QueenRated ★ 1.0