Movies
Ratings
53
The InvasionRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0