Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
PainedRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0