Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0