Titles you rated
ExtractionRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
PKRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 4.0