Movies
Ratings
190
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5