Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0