Movies
Ratings
162
Crows ZeroRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0