Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5