Movies
Ratings
15
ArrivalRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
DriveRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 5.0