Movies
Ratings
61
The CoreRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0