Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
CureRated ★ 3.5- Living Through the Same SeasonRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Spooky SchoolRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5