Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0