Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0