Titles you rated
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5