Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0