Movies
Ratings
16
DefianceRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0