Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Living in OblivionRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Am I Ok?Rated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
All Things FairRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
25th HourRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5