Movies
Ratings
124
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5