Movies
Ratings
37
King and the ClownRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0