Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Run Boy RunRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0