Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0