Movies
Ratings
191
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5