Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0