Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InterviewRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 3.5
88 MinutesRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0