Movies
Ratings
40
I, RobotRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
LovelaceRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5