Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
21Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0