Titles you rated
Jail BreakersRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5